Interní medicína

Dermatologie

Psi, kočky, ale i další druhy domácích zvířat, kteří k nám přicházejí s kožními problémy, představují velkou skupinu našich pacientů. Během dermatologického vyšetření se snažíme vyloučit jednotlivé příčiny kožního onemocnění krůček po krůčku. Takovými příčinami jsou nejčastěji parazité, bakterie, plísně a kvasinky, může se však jednat i o příčiny hormonální, metabolické, případně o vrozené vady kůže a nádorová onemocnění. Proto jsou důležitou součástí vyšetřovacího postupu anamnéza pacienta, provedení kožního seškrabu, cytologické vyšetření kůže a chlupů, popř. kultivace vzorku na plísně nebo odběr vzorků na histopatologické vyšetření. Tímto postupem se snažíme vyloučit vznik onemocnění od nejpravděpodobnějšího vzhledem k věku a plemeni pacienta a rozsahu a lokalizaci kožních lézí. Dermatologie je ze všech oborů nejvíce založena na spolupráci mezi lékařem a klientem.

Gynekologie

Můžeme vám nabídnout širokou škálu vyšetření a zákroků, od preventivních zákroků v podobě kastrací, přes řešení poruch plodnosti, stanovení vhodného termínu krytí, diagnostiku gravidity, vyšetření pohlavního aparátu až po řešení vývojových vad (kryptorchismus, vrozené píštěle). Asistence a rada při porodu je samozřejmostí, případné rychlé chirurgické řešení komplikovaného porodu také.
Vybavení: sonografický přístroj, mikroskop pro cytologické vyšetření

Oftalmologie

Pomůžeme vašim mazlíčkům s onemocněním víček, s korekcí jejich vrozených i získaných vad, s akutními i chronickými chorobami rohovky. Problémem není ani řešení zánětlivých stavů spojivek i celých očí, posouzení schopnosti vidět i základní posouzení sítnice a diagnostika onemocnění čočky. Umožňujeme provedení genetických testů zaměřených na vrozená onemocnění očí.
Vybavení: přímý oftalmoskop, schiøtz tonometr

Urologie

Pomůžeme Vám s managmentem onemocnění dolních močových cest, problémům s ledvinami a jejich selháním u koček i psů. Léčba močových infekcí, močových kamenů a inkontinence je samozřejmostí. Velkou většinu urologických onemocnění jsme schopni diagnostikovat pomocí našeho vybavení ihned na místě, zbytek ve spolupráci s partnerskými laboratořemi.
Vybavení: sonografikcý přístroj, mikroskop pro cytologické vyšetření a vyštření močového sedimentu, refratkotmetr, kultivační médium urikult, termostat pro kultivaci, hospitalizace

Kontakt

VETERINÁRNÍ KLINIKA 
Well-vet
Na Vrškách 1599,
252 10 Mníšek pod Brdy
telefon: 325 533 743
mail: info@veterinarmnisek.cz
www.veterinarmnisek.cz

Ordinační doba

Po
8.00-12.00 16.00-19.00
Út
8.00-12.00 16.00-19.00
St
8.00-16.00
Čt
8.00-12.00 16.00-19.00
8.00-12.00 16.00-19.00
Polední pauza je vyhrazena pro chirurgické zákroky, akutní a objednané pacienty.
O víkendu je možné využít pohotovosti na sesterské klinice na Spořilově v časech:
SO 9 – 12, NE 16 – 19

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ust. §14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů):

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je
Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 796/44, 110 00 Praha 1, e-mail: adr@coi.cz, web: https://adr.coi.cz.
Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

IČ: 26 49 34 54